Trzy wieże pasjans

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Trzy Wieże Pasjans

Trzy wieże pasjansAby zdobyć rękę księżniczki, młody rycerz musi pokonać wrogów. On musi zniszczyć trzy wrogie wieże magiczne, które zamykają drogę do ukochanej. Gra karciana

The "trzy wieże" są bohaterowie, wieże i rozwiązania problemu. Ta gra oferuje Ci wyczyścić pole z kart towary rozłożone na nim. Należy robić to powoli, z trudem, biorąc pod uwagę każdy etap. Ale nie zapominaj o czasie! Gra

The ma Zegar, który zmniejsza punkty. Można dostać je w dodatku do twojego konta, jeśli ci rozwiązać problem, zanim kontener jest pusty. Jeśli masz zero punktów kieszenie są puste, twoje marzenie się nie spełniło, gra jest stracone.

How to play

Jest 52 kart w grze, i trzeba zebrać je na stosie w środku pola gry.

Part karty są ułożone w trzy трехгранных wież zachodzić na siebie. Wszystkie karty kładzie się twarzą w dół, z wyjątkiem najniższych. Nie widać ich wartość. Aby je zmienić, trzeba zdjąć dolną Blokada kart i wysyłanie ich do centralnego stos.

On centrum mapy, można umieścić kartę tylko 1 punkt lub 1 punkt więcej. Wysłane mapa daje nowy numer, nie zmieniając zasadzie "plus-minus".

If nie ma otwartych kart odpowiednich wartości w układzie, używać do obsługi pokładu (akcji), i zamknąć centralny kartę, aż pojawi się opcja usuń kartę z wież. Można użyć pomocniczą talię tylko jeden raz. Nie można cofnąć ruch.

The gra jest wygrana, gdy dwie z trzech wież zniknęły, pozostało bardzo mało kart w trzecim. Absolutne zwycięstwo-to rzadka nagroda dla prawdziwych rycerzy kraju-karty!

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.