Pasjans Piramida gry online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Piramida

Pasjans Piramida gry online za darmoStarożytni egipcjanie stał się sławny, budując swoje piramidy. I można stać się sławnym, dosłownie wymazać z karty pasjans piramida na ziemię i wyczyszczone pole gry. I dodatkowo otrzymasz bonus w opakowaniu. Dostaniesz ten, który ci się spodoba. Ale nie trzeba uzbroić się młotkiem, montaż i inne narzędzia budowlane. Wykorzystać swoją wiedzę z matematyki jako narzędzia. W końcu, można liczyć do 13? I wiesz, jakie cyfry dodać do 13? Następnie przystąpić do pracy! Zniszczyć stare egipskich budowli; gry Pasjans Piramida online za darmo i podziel się swoimi wynikami!

How to play

Liczbowe wartości kart:

King = 13, q = 12, Walet = 11, As = 1, pozostałe karty są zgodne z numerów zapisanych na nich. Karty

The są usuwane w parach; kwota ta powinna być nie więcej, nie mniej, ale 13. Wyjątkiem jest Król, który jest usuwany z planszy w splendid isolation.

Pairs może składać się z kart, które leżą na wierzchu i nie pokrywają się z sąsiednimi. Stanowią pary, przytrzymaj kursor myszy na jednej z kart trzeba i przeciągając go na drugą. Para

Removed daje 100 punktów, za każdym razem, gdy serię zdjęty karty dodaje jeszcze 100 punktów do poprzedniej wartości.

If nie jest możliwe (mapy zamknięte innym lub nie są dostępne) można kliknąć na zdjęcie i znaleźć odpowiednią kartę. Tej metody można użyć dwa lub więcej razy, ale za każdym razem, gdy stracisz 500 punktów. Wygrywasz grę, gdy piramida znika.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.