Pasjans dywan, dywan grać w Mahjong online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Dywan

Pasjans dywan, dywan grać w Mahjong online za darmoTa gra oryginalna wersja dywan pasjans gry online. To nie jest trudne ułożyć nową talię kart, zgodnie z ich wartości i kostiumy. Są już wprowadzone w odpowiedniej kolejności w fabryce. Jeśli przetasować talię, a następnie spróbuj zrobić to samo ostrość, nie patrząc na kart nie uda, jeśli nie jesteś medium lub oszustem karty. Jeśli nie ograniczyć się do zasad migracji, musiał wydać pięć-dziesięć minut na przeniesienie karty od wiersza do wiersza, od kolumny do kolumny. Aby grać w tę dość skomplikowany Pasjans dywan należy przestrzegać bardzo surowych zasad transferu! I do tego, aby zebrać odpowiednich sekwencji z kart będziesz musiał wykorzystać swoje logiczne myślenie dla znacznie dłużej. Im więcej twoje zwycięstwo będzie! Ta wspaniała gra flash jest zestaw 4-ch wersjach popularnych gier, w tym gry online, Pasjans maty, które można grać za darmo i bez rejestracji.

How to play

36 kart, 40 komórek (4 rzędy po 10). Nie ma timera i czysto symboliczne strzelcem i porusza się przeciwny. Możesz anulować jeden ruch.

At początku gry, po lewej stronie komórki pozostają wolne. Można poruszać się tylko As* w nich, że pozostanie tam do końca gry. Można przenieść karty z innych komórek i wierszy na wakujące miejsca, ale z zachowaniem jeden z trzech warunków:

  • Second lewej komórki tylko dla szóstki* w tym samym kolorze, jak i sąsiednie As. W innych przypadkach, można przenieść karty na puste miejsca:
  • if kartę w tym samym kolorze po lewej stronie od puste komórki z wartością mniej niż 1 w biegu jeden;
  • if karty w tym samym kolorze-to prawo do pustej komórki z wartością ponad 1 w biegu jednej.

Finally wiersze muszą składać się z одномастных kart, od asa, a kończąc na królami. Dziesiąta komórki muszą być puste.

Hint

na początku gry można przenieść wszystkie asy i szóstki w miejsca ich zamierzonego. Również zdecydujesz się, że strój, w jakim rzędzie stoi, analizując położenie kart na początku.
Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.