2 kolory Pasjans Pająk, gry 2 kolory Spider Solitaire online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

2 Kolory Pasjans Pająk

2 kolory Pasjans Pająk, gry 2 kolory Spider Solitaire online za darmoJeśli masz cztery talie kart po 52 karty na raz, musisz zebrać wszystkie diamenty i kluby, aby grać w tę grę w pasjansa. Darmowa gra pasjans "Pająk 2 kolory" grają tylko piki i kiery. Ale to nie znaczy, że gra jest łatwiej! Zagraj w "domu" komputerowej wersji gry, możesz cofnąć ruch, jeśli popełnisz błąd lub chcesz zobaczyć, jakie karty jeszcze w zamkniętych słupkach. Gra "2 kolory Pająk" w internecie, nie będzie wolno to robić. Dlatego każdy krok musi być przemyślany i konsekwencje powinny być oceniane przed kursorem myszy wybiera kartę i przekazuje go w wybranym miejscu.

And, aby dodać jakiegoś napędu, twórcy wirtualnych gier ograniczony czas (10 minut) i ilość punktów (500). Ale jak autor się do tego odnosi? Rzecz w tym, że każdy ruch zabiera 1 punkt, a każde zebrane kolejność kart dodaje 100 punktów. Więc jeśli masz do zera, gra będzie przegrana, zanim czas się skończy.

Graj online za darmo pasjans "Pająk 2 kolory", staraj się nie cofać ruchy, i dzielić się swoimi wynikami w komentarzach do gry! Jeśli wersja gry z dwoma kolorami-to zbyt trudne dla ciebie, grać Pasjans Pająk. Jest to najbardziej popularna klasyczna wersja gry.

How to play

Kliknij na kartę i przekazać ją za pomocą kursora myszy. Umieścić karty od króla do dwójki i asa w kolejności malejącej. Tymczasowo można umieścić małe karty w jednym kolorze na jednej z największych w innym kolorze (na przykład 10 rzeczy na serce Jacka), ale można poruszać się tylko nadają się głośniki z miejsca na miejsce. Można nosić dowolną kartę lub dowolnej grupy w tym samym kolorze w wolną komórkę. Gdy kolumna w jednym kolorze od króla do asa w pełni zmontowany, ona wychodzi.

If wszystkie zamierzonych ruchów, to będzie zrobione, można (i trzeba) umieścić nową serię od "banku" talię i dalej sortowanie, aż do całkowitego zwycięstwa lub porażki.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.