Mahjong: Wieża Pasjans

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Mahjong Tower

Mahjong: Wieża PasjansCo zrobić most i motyl, Korony i diody mają wspólnego? Jakie podobieństwa można znaleźć między astrologicznych towarowymi i waluty świata? Odpowiedź jest bardzo prosta. Liczby te wieże Pasjans, jedna z najciekawszych odmian online Mahjong. Ponad trzydzieści układów i ich liczba może rosnąć z twoją pomocą! Projektant dodał do gry i każdy gracz może tworzyć swoje dzieło z kostek domina, zapisać go w swojej galerii, a jeśli twórcy gry się spodoba, to zostanie on dodany do listy dostępnych układów. Ale prostota tajemnicę cyfr nie oznacza, że wszystkie układy są proste. Gra ma poziomy trudności dla początkujących, a także na wysokim poziomie. Kimkolwiek jesteś, przejrzeć galerię i wybierz coś ciekawego. Ustaw poziom trudności i ilość elementów gry. Jeśli podoba ci się ta gra, polecamy gry mahjong pasjans, bardziej skomplikowana i popularna wersja gry.

How to play

Możesz rozpocząć grę od dowolnego poziomu, wybierając z listy "wybierz układ" lista.

Look wizualnie identycznych symboli na domino i kliknij na nich lewym przyciskiem myszy. Ale zostaną usunięte tylko te części, które mają co najmniej jeden długi bok za darmo. I jak układy często mają wiele warstw, upewnić się, że odpowiednie kawałki, ułożyć na wierzchu.

Do nie skupić swój umysł na zniszczenie jednej strony wieże lub inne kształty. Można zdarzać się w patowej sytuacji, kiedy istnieje kilka sztuk na polu, i w ostatniej parze z nich leżą jedna na drugiej, i nie można ich usunąć. Przycisk "shuffle" może pomóc, ale im mniej kostki domina na polu, tym mniej prawdopodobne jest, że zmiany w planie. Gra

The ma strzelcem i zegar, który wpływa na dodatkowe punkty. Im szybciej usuniesz kawałki, tym większy bonus. Po zatrzymaniu tracisz bonusy.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.