4 kolorze Pasjans Pająk grać 4 kolorze Spider Solitaire online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

4 Kolory Pasjans Pająk

4 kolorze Pasjans Pająk grać 4 kolorze Spider Solitaire online za darmoGra karciana "Pająk" - to zwykłe gry, zainstalowane na każdym komputerze, więc prawie wszystko było gorąco, na zapach puzzle. Kiedy jeden jedyny garnitur zadaniem jest tak łatwe, jak ciasto. Dwa garnitury może zrobić początkujący, aby łamać głowę nad punktem, ale gra "cztery kolory Pająk" - z gamy dla wysoko wykwalifikowanych graczy.

In darmowa gra "Spider cztery kolory" można anulować każdy błędny krok lub kilka kroków do pierwszego, po prostu klikając przycisk "wstecz" w interfejsie. Albo podpowiedzi lub tryb pełnoekranowy i na zrootowanym gry są również dostępne. Nie ma zegara, tak, że można dokładnie przemyśleć każdy krok. Jeśli gra "cztery kolory Pająk" - to zbyt trudne możesz grać najprostszy(klasyczny "Pająk"), z tą tylko garnitur.

How to play

Gdy dwie talie po 52 karty kładzie się na dziesięć stosów(4 sterty 6 kart i 6 кучек po 5 kart, a pozostałe – Bank w lewy róg), gracz widzi tylko wartość "otworzył" karty, a inne "zamknięte", co oznacza, że znajdują się plecami do widza.

Gracz musi otworzyć i umieścić karty, krok po kroku, z jednej sterty na drugą zwracając uwagi na ich stroje i zbierać karty w tym samym kolorze wraz z tym musimy zebrać całą serię od króla do asa. Jeśli robi tak, wiersz odkładać z pola i nie uczestniczyć już w grze.

It nie można usunąć z pola bez użycia dodatkowych internetowych banku. Ale trzeba otworzyć tyle kart, ile to możliwe, przed przejściem do nowej linii, bo w grze możemy poruszać się od kupy do kupy tylko karty w tym samym kolorze. Grupa kart, które są praktycznie gotowe do zdejmowania na razie nie ma miejsca dla niej może być przyczyną przegranej.

The początku game

To rozpocząć grę, wybierz opcję "Pająk cztery kolory" po pobraniu.
Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.