Gry Pasjans półksiężyc online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Półksiężyc

Gry Pasjans półksiężyc online za darmoJak tylko Pasjans półksiężyc był po prostu wspaniały gra w karty, ten rodzaj spędzania wolnego czasu dla kobiet. Teraz to poważne zajęcie, które zapewni państwu fascynujący wypoczynek, a także zwiększa swoje zdolności umysłowe, poprawia logiczne postrzeganie, pamięć, uwagę, intuicji i niewerbalne myślenia.

Free online gry Pasjans półksiężyc jest jednym z najbardziej popularnych atrakcji karty. Jego wyjątkowość polega na tym, że trzeba analizować duża liczba karcianych pozycji jednocześnie.

The zadanie gracza polega na tym, aby umieścić na królów wszystkie karty w kolejności malejącej w centralny stosy, i zrobić to samo z Тузах w wznoszących się sekwencjach. Każdy stos ma swój własny garnitur.

How to play

Użyj 104 karty do gry; te dwie talie kart z 52 standardowych kart do gry, które są dostępne w 24 stosy w określonej kolejności.

8 stosy znajdują się w 2 rzędach w środku pola. Każdy stos ma jedną kartę. 4 króla w pierwszym rzędzie i 4 asy w drugiej.

The pozostałe 16 stosy ułożone od lewej do prawej w postaci półksiężyca (4-8-4 stosy). Jeden stos zawiera 6 losowych kart.

During gry, karty tasuje się tylko trzy razy. Masz do osiągnięcia końcowego rezultatu dobierania kart z jednego stosu na drugi. Odtwarzacz

  The można:
 • Move jedną kartę z dowolnej talii w górnym Środkowym rzędzie, ale ściśle według koloru w porządku malejącym.
 • Move jedną kartę z każdej talii na dolny, Środkowy szereg, ale ściśle według koloru w porządku rosnącym.
 • Move karty z Centralnej stosu na siebie, z zachowaniem warunków, które są opisane powyżej.
 • Move kartę ze stosu półksiężyca na siebie w pozwie. Karty te powinny różnić się w jednym punkcie wartość i powinny być przedstawione w kolejności malejącej, a także w porządku rosnącym.

Advice

 • 1. Można łatwo przesuwać mapę, klikając na niego. Tak więc, przed tym, jak umieścić go w inne miejsce, być może, w perspektywie następnego. Dzięki temu zabiegowi można uniknąć bezsensownych ruchów i zwróć uwagę na lokalizację odpowiednich kart.
 • 2. Nie można używać puste komórki. Więc nie spiesz się tłumaczyć ostatnim szóstym karty na inny pokład, to może jeszcze być przydatne.
 • 3. Możesz przetasować karty tylko wtedy, gdy nie ma możliwych ruchów. Przy тасовании dolne karty w każdej talii będzie górny.
 • Control: by mouse

  Rating: Votes:

   
  Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.