Tajemniczy pasjans (Halloween wydanie)

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Tajemniczy Pasjans

Tajemniczy pasjans (Halloween wydanie)Kto decyduje zobacz, co się stanie, jeśli usuniesz ten pasjans na cmentarzu o północy na Halloween, który pokrywa się z pełnią księżyca? Z kart zaklęć, w którym duchy żyją? Zbyt rzadkie połączenie okoliczności, które mogłyby otworzyć jeden, kto zaryzykuje niesamowite tajemnice...

If nie mamy magiczną talię kart, i nie wszystkie znaki mają miejsce, można poćwiczyć na online mistyczne Pasjans. Jest to bardzo skomplikowany pasjans, który nigdy nie może być rozwiązany, jeśli nie duchy, które pomogą graczom w trudnych chwilach.

How to play

Główne cyfry te karty są wampiry (królów), i trzeba ich zmusić, by wrócić do swoich grobów. Ale po pierwsze, złapać ich ogony (asy)! Aby znaleźć asów w cztery talie na boisku, otwartych kart w jednej, przenosić je z miejsca na miejsce, na przemian czerwone i czarne w kolejności malejącej. Znaleźli Asa można od razu "pogrzebać", przeciągnij go w odpowiednie могильную płytę, a następnie można "pogrzebać" 2, 3 i tak dalej.

You można przetłumaczyć każdy król w puste miejsce po lewej stronie, i zbierać tam spadkowej łańcucha. Mapę lub grupy kart są przekazywane w puste miejsca. Grupowy transport i pojedyncze karty z kolumny do kolumny, ale w porządku malejącym i przemian czerwony i czarny.

Four puste oczodoły po prawej u góry, resztki pokładów w kryształowej kuli i duchy, które podczas gry trafiają w magiczne eliksiry od kart pomoże ci w trudnej sytuacji. Pierwszy zmienia kolor karty, druga pozwala usunąć karty z układu na kryształową kulę trzeci pozwala umieścić kartę więcej niż jeden w głowę kolumny, czwarty pozwala ci szczęście mapę od перевернувшегося sami. Magia działa, jak masz eliksir, i ilość duchów ograniczona!!! Ich uratować!

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.