Bahama Pasjans

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Bahama Pasjans

Bahama PasjansGra online Pasjans Bahama ma bardzo ładny design, co daje spokój. Jest to Laguna z chaty na palach, na brzegach której palmy i kwiaty rosną. Motyle latają, cicha muzyka gra... układ karty wygląda na tle tego piękna. Trzeba oczyścić planszę z kart, biorąc je jeden po drugim z układu mapy bazowej. Zasady są bardzo proste i udanych decyzji pomoże ci zarobić dodatkowe karty, które pomogą ci w trudnej sytuacji. Każdy poziom zadania, jak wiele perłowych muszli. Im trudniejsze zadanie, tym większa perła...

How to play

Ilość kart w układy mogą się różnić na różnych poziomach, a także w postaci układu. Niektóre karty na boisku otwarte i blokują pozostałe karty twarzą w dół. Otwierają przestrzeń staje się wolny. Jest mapa bazowa pod polem gry (losowa), i jest taras obok niej (karty są zamknięte). Jedną kartę na raz, zostanie usunięty z pola gry na mapy bazowe. Wymienny karta musi być o 1 punkt mniej lub bardziej podstawowej. Usunięte karty staje podstawowej, gra toczy się dalej.

If nie ma odpowiednich kart na polu, kliknij na magazynie, szukać odpowiedniego. Zapas jest ograniczony, więc staraj się zachować. Można cofnąć ruch, ale to trwa 50 punktów z konta gracza. Gry i wyniki są zapisywane, dopóki nie wejdziesz do gry w następnym razem.

Rewards

There dwa bonusy: motyl pozwala usunąć dowolny mieszającą kartę z pola, kwiat jest usuwany z każdej podstawowej karty lub karty z pola, można umieścić na nim. Możesz zarabiać motyli, jeśli usuniesz mapę z motylem w tle wartości i zablokować go zgodnie z zasadami gry.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.