Gry pasjans trzy szczyty online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Trzy szczyty

Gry pasjans trzy szczyty online za darmoDlaczego nazywa się "trzy szczyty"? Ze względu na kształt układu. Kart na planszy z trzech trójkątów nałożonych na siebie. Istnieje baza map i objaśniające pokład pod nimi; są one podobne do nogi szczyt liście. Tylko karty w dolnej części trójkąta i podstawę otwarcia, reszta odwrócił się twarzą w dół i jest zablokowany przez ich sąsiadów. Trudno będzie oczyścić planszę z kart, ale jest to wykonalne. Inny wariant tego imienia pasjans "trzy wieże".

How to play

Musisz znaleźć karty, wartość liczbowa której na jeden punkt więcej lub mniej, niż wartość bazowa karty. Nawet na początku gry może być kilka takich kart, jak nikt.

If jest odpowiednie karty, przenieść go na bazę z lewym przyciskiem myszy, poszukujemy następujący numer do tej karty. Jeśli nie ma odpowiednich kart (to jest ukryte lub zablokowane), kliknąć na zapas i zamknąć bazę kart z szyną. Wyszukiwanie jest kontynuowane. Teraz szukamy nowego sąsiada karty dla jednego na bazie danych.

There nie ma zegara w grze. Punktacja zależy od wartości karty wycofane na bazę i swoje pozycje w układzie. Im wyżej będziesz poruszać się na szczyty trzy szczyty kart, tym więcej punktów otrzymasz.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.