Gry Klasyczny Klondike Pasjans online

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Klasyczny Klondike

Gry Klasyczny Klondike Pasjans onlineCzy kiedykolwiek grałeś Klondike pasjans? Wtedy można poradzić sobie z Klondike. Oczywiście, jeśli masz czas. Jest dużo chętnych do gry, więc gra na złotą żyłę ściśle ograniczona do trzech minut. Będziesz zarabiać jak najwięcej punktów, biorąc pod uwagę wartość karty okruszyny, jak wiele kart będziesz poruszać się z układu do bazy. Możesz zapisać wyniki i nawet pokazać je w portalach społecznościowych, zarażając swoim znajomym z gorączki złota.

How to play

Karty rozdawane są na tkanki w siedmiu kolumnach w formie chustki. Jest tylko jedna mapa w lewym rogu, w pozostałych kolumn za każdym razem, gdy jest więcej niż 1 kartę. Tylko górne otwarte karty. Aby otworzyć te, które leżą poniżej i zamknięte przenieść górną kartę kolumny do innej kolumny lub w "dom".

You można przenieść karty, na przemian czerwoną i czarną koloru w porządku malejącym w kolumnie, którą chcesz zbudować. Król-to karty głównej. Można ułożyć karty w "dom" w zależności od koloru, As-pierwsza mapa i porządek w kolejności rosnącej.

If wszystkie możliwe ruchy wykonane, można użyć akcji. W przypadku talii w lewym górnym rogu, a po kliknięciu na nią, ona daje 3 karty, które zostaną przekazane w "dom" lub kolumny, według tych samych zasad. Gdy komórka na boisku darmowe, możesz przenieść tam króla (jeden lub wraz z sekwencję kart). Gracz

The przesuwa karty w "dom" i otwiera zamknięte karty wziął dodatkowy czas i dodać emocje. Gra może być stracone nie tylko na czasie. Każdej akcji ponownie wskazuje, zero punktów oznacza porażkę.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.