Grać chiński Pasjans online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Chiński

Grać chiński Pasjans online za darmoTa wersja jest podobna do Pasjansa półksiężyc. Dwie talie po 52 karty mniej niż kompania żołnierzy, ale jest to trudne, aby je z powrotem od awol. Każda mapa musi zająć swoje miejsce, i będziesz pracować w show. Fakt, że wszystkie karty w stos twarzą do góry, będzie trochę przydatne, a odebrać mapę można zobaczyć, co jest pod nią. To pozwala obserwować sytuację na krok do przodu, ale w tym samym czasie to komplikuje zadanie, bo trzeba mieć na uwadze dwa razy więcej informacji. A ilość informacji wzrośnie w przygotowaniu do biegu karty do bazy!

How to play

Jest 8 kart w centrum, 4 króle i 4 asy, pozostałe dwie talie kart wymieszane i ułożone w formie wachlarza, w równych stosach wokół bazy sami. Celem jest, aby przenieść wszystkie karty od wentylatora do podłoża.

You można poruszać się tylko jedną kartę na raz! Musisz umieścić karty w kolorze na królów w porządku malejącym lub na Тузах w wznoszących się sekwencjach.

You można przekładać karty ze stosu na stos półkolem, ale muszą być tylko karty w tym samym kolorze sąsiednich wartości ??(bardziej lub mniej). Również, można przenieść karty z powrotem w półkole z bazy, jeśli ma odpowiedni numer. Nic nie możesz przejść do półkole wolnych komórek!

If nie możliwych ruchów, można użyć przycisk "Shuffle". Karty półkolem będą pomieszane; karty na bazie pozostanie niezmieniona. Masz 3 możliwości. Masz jakieś trudności na przejazd? Masz 5 porad (przycisk "Wskazówka"). Nie ma czasu, ale jest strzelec i przenieść licznik, który automatycznie Wyłączyć grę, jeśli nie porusza się i miesza zostało.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.