Gry Pasjans Skorpion online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Skorpion

Gry Pasjans Skorpion online za darmoSzczęście, jak Skorpiona. Jeśli złapiesz ją za ogon nie może ani uciec, ani ugryźć. Ale to nie będzie łatwe do zrozumienia, gdzie ogon Skorpiona, który masz zamiar spędzić, to. Nie wiesz, ile kart jest w siedem kolumn losowych kart. Cztery kolumny już tylko połowa karty otwarcia i ósmej kolumny (pomoc) zawiera tylko trzy karty i lepiej nie dotykać ich...

The w stanie poruszać się nawet grupa nie nadają się karty za każdą sekwencję z kolumn myli gracza... ale to ogon! To jest klucz do pasjansa.

How to play

Celem gry-zebrać wszystkie karty w tym samym kolorze w cztery kolumny, od króla do Asa. Ponadto, każdy strój powinien być położony jest w osobnej kolumnie. Jest to dość logiczne, że trzeba zrobić miejsce, przesuwanie mapy z kolumny do kolumny, sortując je według wartości i kolorze.

Look jakie karty w kolumnach dolnej. Można przenieść jedną kartę lub grupy kart tylko na nich. Znaleźć karty w tym samym kolorze, ale na jedną wartość jest mniejsza niż otwarta. Naprowadzając kursor na mapę, którą jesteś zainteresowany, możesz przenieść go i wszystko, co poniżej na otwartą kartę w innej kolumnie. Nie ważne, jakiego koloru i wartość pozostałych kart.

When jeden z kolumn staje się wolny, można przenieść każdy Król, jak jeden i jeden pod karty, w puste pole.

It ważne! Spróbuj nie zakończyć wszystkie wiersze z Asami. Nie można zrobić coś jeszcze na asa. Otwórz trzy karty wsparcia tylko w ostateczności. Gra

The ma stoper i napastnik, ale wpływają one tylko na ocenę.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.