Gry Mahjong pasjans online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Mahjong pasjans

Gry Mahjong pasjans online za darmoTylko na pierwszy rzut oka pole gry darmowe Mahjong pasjans gra jest wypełniona różnymi przypadkowymi obrazami i hieroglifami. Jeśli przyjrzeć się bliżej, czy zgadniecie, pająk i kot, zamek i jacht, i wiele innych figur zbudowanych z chińskim domino... Fascynujący proces

The rozwiązania gra w karty Pasjans Mahjong puzzle przynosi intelektualną i estetyczną przyjemność, ćwiczy pamięć i uwagę, uczy się myśleć ruchy i przewidywać wyniki. Spostrzegawczy człowiek może się domyślić prostych liczb od 1 do 9 w koła, punkty i laski gry. Istnieje kilka znaków oprócz cyfr na polu powielane łacińskimi literami dla europejczyków, cztery zdjęcia roślin i cztery pory roku.

The chińczycy mogą dać głębszy sens tej zabawy, ale dla nas Mahjong pasjans-to tylko gra. Jego celem jest, aby wyczyścić pole tak szybko jak to możliwe i zdobyć więcej punktów. Gry idą jedna za drugą, ale masz tylko 20 minut.

How to play

Spójrz na ten sam domino, które mają co najmniej jeden długi bok za darmo. Kliknij na parze z nich, a oni znikają, dając dostęp do sąsiednich żetony do gry. Rośliny i pory roku na razie nie ma dokładnych par, ale mogą być usunięte poprzez ich połączenie z każdą częścią ich grupy. Jeśli usunięto wszystkie możliwe otwarte pary, i nie ma dalszego ruchu, ale pole do tej pory nie nakręcony za pomocą przycisku "Shuffle". Pozostałe części są wymienione w kolejności losowej, bez zmiany ogólnego obrazu, ale stracisz 500 punktów. Zdjęli kilka

Each ma swoją wartość i przynosi różne ilości punktów do swojego konta. Po 20 minutach wyniki przedstawione. Można je zapisać i porównać je z osiągnięciami innych graczy w Księdze rekordów.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.