Gra Algierski Pasjans online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Algierski

Gra Algierski Pasjans online za darmoDarmowe Pasjans Algierski pomagali Algierski Berberam zabicia godzinach południowych i zapomnieć o upale. Kiedy powoli myśleć o rozwiązywaniu złożonych zadań logicznych ci skoncentrować Swoją uwagę i cierpliwość na karty i zapomnieć o wszystkim.

But te dni, nawet nomadzi na pustyni za pomocą Internetu. Papierowe karty zostaną zastąpione online Mahjong, czyli Algierski Pasjans. Wydmy piasku porusza się powoli, Zegar łaskotać powoli pod oknem gra online pasjans. Możesz myśleć, że na zawsze, ale, aby rozwiązać pasjans wszystkie karty z pola gry, a w magazynie powinny być klasyfikowane zgodnie z ich kostiumy i przetłumaczone na "domowym polu". Jeden pokład powinny być wyłożone od królów do dwójki i asa, drugi musi być przemyślany od asów, króli przez dwójkę.

How to play

Karty na planszy poruszają się między kolumnami w zależności od koloru i wartości liczbowe (mniej lub więcej). Przede wszystkim asy i króle są wysyłane do podłoża komórki, a następnie sekwencja położył na nich (w porządku malejącym na królów, w kolejności rosnącej na asów). Na początku gry asy i króle w grze, trzeba je znaleźć i się dobrze zastanowić, czy warto zostawiać ich w grze, lub przejść w "domowym polu". Można oddać karty do gry od "własnego boiska", jeśli jest to konieczne.

For każdy ruch można przeciągnąć kursorem tylko jedną kartę. Grupy kart mogą być przenoszone! Można przenieść karty w "domowym pole", klikając dwukrotnie myszką, aby odzyskać kartę, po prostu przeciągnij go w odpowiednie miejsce. Akcje

The znajduje się w lewym górnym rogu, jest on używany, gdy wszystkie możliwe ruchy na boisku wykonane. Po kliknięciu na niego promocje zapewnia 2 razy z 6 kart, są one rozdawane są na obsługę kart pod polem gry. Ostatnie 3 karty akcji są umieszczone bezpośrednio na boisku.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.