Gry Pasjans Freecell online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Freecell

Gry Pasjans Freecell online za darmoMapy online Pasjans położył się na boisku w osiem kolumn, do połowy przekrzykując się nawzajem. Dostępne tylko osiem kart, trzeba dostać się do pozostałych, przeniesienie dostępne mapy z kolumny do kolumny. Po tym, jak otworzył asa będzie przenieść się do jednej z podstawowych komórek, biorąc dwójki, trójki i tak dalej... celem gry jest przeniesienie wszystkich kart do bazy. Ale jest kilka warunków, które są opisane w regulaminie.

How to play

Można przenieść jedną kartę lub kawałek kolejności od kolumny do kolumny, jeżeli liczba kart jest równa lub mniejsza niż liczba pustych komórek na boisku i w lewym górnym rogu. Należy umieścić czerwoną kartę na czarną, i odwrotnie, w kolejności malejącej.

4 puste komórki w lewym górnym rogu stanowią przestrzeń do manewru. Można tymczasowo umieścić tam zamiast karty. Można postawić na każdej z nich tylko jedna karta. Długość kolumny na boisku niczym nie jest ograniczona; można nawet przenieść wszystkie karty (na przemian czerwone i czarne).

Base 4 komórki w górnym prawym rogu. Asy są podstawowe mapy dla nich, ściśle w tym samym kolorze. Pozostałe niuanse gry są nieistotne, a przekonasz się je w trakcie gry.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.