Japoński Mahjong

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Japoński

Japoński MahjongTylko poziom "Relax" jest dostępny w wersji online Japoński Mahjong. Nie ma zadziorów, a Zegar nie jest ważne, ale układ ten sam. Aby otworzyć drogę do gry quest, w którym kolorowe tła, bonusy i fascynujące układy czeka na ciebie, musisz pobrać pełną wersję gry.

But jeśli potrzebujesz tylko resztka od Japoński Mahjong, można grać w online, za każdym razem wychodząc w menu i ponownie uruchomić grę.

How to play

Karty równomiernie ułożone są w trzynaście stosów. Musisz przenieść je w cztery "domu" komórki, zaczynając od asów i ściśle kolorze.

But asy mogą być wszędzie! Można je znaleźć przenoszenia kart ze stosu na stos, tworząc zstępujący sekwencji z szachownicy w czerwonych i czarnych kart w Klondike. Można również przenosić części sekwencji ze stosu na stos, a także pełne sekwencje na puste miejsce na planszy. Ostatnia możliwe, jeśli Król jest głową kolejności.

You możesz zobaczyć karty w dolnej części, też. Najechać kursorem na każdą grupę kart, będą rosnąć nieco na uboczu, co czyni ich kosztów i garniturze widoczna.

Click dwukrotnie myszką, aby przenieść asów i innych kart na "domowej" komórki. Można cofnąć ruch.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.