Klasyczny Pasjans, gry Pasjans online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Klasyczny

Klasyczny Pasjans, gry Pasjans online za darmoCelem tej darmowej gry online klasyczny pasjans gry-przenieść karty z pola gry w "domowej" komórki, co sprawia, że w ustalonej kolejności, a także cel i każdy inny pasjans. I w ten sposób, musisz rozwiązać ten tajemniczy pasjans. Najważniejsze-aby uzyskać asów, i będą odbywać się w "domu" same w sobie wraz z bardzo mniej otwartych kart. Kiedy asy w "dom" i udało ci się zorganizować spadkowej sekwencji od króla do dwójki w grze komórek, gra zaczyna grać sam w sobie, a wam pozostaje tylko obserwować rozwój cyfr na koncie. Można grać w trybie pełnoekranowym.

Graj gra karciana klasyczny Pasjans za darmo i bez rejestracji (jako Gość), dzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

How to play

Przede wszystkim ważne jest, aby zobaczyć, gdzie asy są ukryte, i myśleć o tym, jak do nich dotrzeć. Czy można przenieść jedną kartę lub grupy kart w innych kolumnach, a także tłumaczenie na jeden "nieistotnych" karty na jeden z czterech sektorów-komórek, w górnym lewym rogu.

You można przenieść karty na przemian czerwone i czarne (lub czarno-czerwony), z uwzględnieniem kosztów kart. Można postawić Królową i króla (to podstawowe karty na boisku), można umieścić Jack na Królowa, dziesięć na Jack i tak dalej... im więcej pustych komórek na polu (w tym gra i wsparcie bliskich, ale oprócz "domowej" komórki), tym więcej kart można przenieść do grupy.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.