Darmowy Pasjans Klondike

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Klondike Pasjans

Darmowy Pasjans KlondikeMapy, które pokazują średniowiecznych rycerzy (podnośniki), czarodzieje (królowie), i piękne panie (panie), zbierają się w kolumny o różnej wielkości i ułożone na planszy w kształcie rogu. Tak, to jest Klondike pasjans.

There tylko jedną kartę w kolumnie, dwie w drugiej i tak dalej. Widać tylko górne karty. Dowiesz się, że następna karta tylko wtedy, gdy znajdziesz odpowiednie miejsce dla najwyższego.

But głównym celem gry jest, aby wyczyścić pole gry (czyli gry Pasjans do końca). To będzie osiągnąć tylko wtedy, gdy wszystkie karty zostaną przeniesione z gry komórek w "dom" na swój wniosek, i numer seryjny.

Overall, to ciekawa gra flash, w karty z dobrą grafiką. Graj w darmowe gry Pasjans Klondike i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach!

How to play

Król-jest to podstawowy karty na boisku, Asa jest znikoma. Na "domowym" pole As-pierwsza mapa, Król-ostatni. Należy zebrać zstępujący kolejności na boisku, na przemian czerwone i czarne karty (kolor nie ma znaczenia, tylko kolor). Musisz zebrać karty w tym samym kolorze w kolejności rosnącej na "domowym polu".

The sekwencji w grze zebrane przeniesienie karty lub grupy kart od kolumny do kolumny. Tylko Król może być umieszczony w wolnej komórki, a dopiero potem można zbierać czerwone i czarne grają kolejności.

If nie ma karty z otwartymi kartami może być przeniesiony, a tym samym nie możesz otworzyć dolną kartę użyj standardowej talii. Klikając na niego, otrzymasz jedną kartę, która może dać nowy ruch, a może i nie. W tym przypadku należy otworzyć nową jednym z zapasowy talii i tak dalej. Można użyć akcji może kilka razy klikając na krzyżyk w zapas komórek. Można też przenieść karty od "własnego boiska" na boisku.

Transfer karty z pola gry lub otwarte akcje w "domowym pole", klikając dwukrotnie myszką (As-pierwsza!). Przenieść karty między kolumnami trzymając kartę lub grupy kart z lewym przyciskiem myszy i przeciągając go w odpowiednie miejsce.

To rozpocząć nową grę, dotknij karty w lewym dolnym rogu ekranu gry.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.