Dwójki Pasjans online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Dwójki

Dwójki Pasjans online za darmoNie będzie mógł grać w gry online pasjans Zabawy dwójki bez śmiechu. Wygląda na to, zbierzesz dobry fragment sekwencji, druga połowa stoi obok niego, i aby zrobić miejsce dla nowej kombinacji, prowadzącej do zwycięstwa za darmo trzeba tylko połączyć kolumny перекладывания kart. Ale to nie będzie tak! Masz wystarczającą ilość komórek, aby odwrócić karty w jednej z kolumn? Mówisz, że brakuje jednego? No co ty będziesz robić? Sądzę! Może ci się poszczęści i będzie rozwiązać pasjans.

How to play

Na pierwszy rzut oka, jest to łatwe zadanie. Musisz umieścić dwie talie kart pokerowych rosnąco, garnitur na garnitur na już "udomowione" Zabawy dwójki. Jest tylko dziesięć kart na polu, można przekazać je w kolejności malejącej, a pozostałe czekają w zapasowy talii. I tu jest pies pogrzebany! Choć akcje stopniowo odkrywa wszystkie swoje karty, ale każda nowa karta zastępuje poprzedni. Sytuacja jak w przysłowie, "łokieć blisko, jak go ugryźć". Gdzie jest wyjście?

You należy zrobić grę komórki wolne i budować kolumny, zaczynając od asów. Zachować niektóre komórki są otwarte dla manewru, ponieważ można przekazać tylko jednej karty na raz od kolumny do kolumny. Rzucać dolnej karty w "dom" w czasie. Kopać do głębokości zapasowego rzędu. Zachować równowagę pomiędzy wszystkimi częściami pasjans. Sądzę!

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.