Pasjans Halloween

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Halloween

Pasjans HalloweenDom dla неупокоенные duszy w miejsce każdej grobie? Dlaczego nie! Może wtedy zombie, wampiry i czarownice będą odwiedzać się nawzajem i zapomnieć drogę w nasze koszmary? Halloween-jest to najlepszy czas dla niego. Halloween w formie wirtualnego pasjansa jest najlepszym miejscem do tego. Talia kart będzie grać rolę materiału budowlanego. I dla zaspokojenia potrzeb zło, każdy dom powinien składać się z trzech pokoi. Układ posiada również trzy wierzchołki. Ile domów trzeba zbudować? Wiem to, przechodząc przez wszystkie poziomy gry.

How to play

Wszystkie karty na boisku twarzą w dół, z wyjątkiem dziesięciu kart do bazy трехглавой piramidy i podstawowy, na który będziesz wrzucać karty cegły. Po lewej stronie od głównej karty istnieje wiele kart obsługuje, co nie ma miejsca w pasjansa.

You można umieścić nie w kolorze karty na podstawowe karty, ale wartość ta powinna być na 1 punkt mniej lub więcej. Gdy mapa bazowa jest pokryta nową, staje mapy bazowej i teraz trzeba szukać "plus" i "minus jeden" kartę. Jak odblokować mapy w układzie stają się dostępne i można je usunąć.

When nie ma odpowiednich wartości karty w układzie, można przenieść kartę z ręki. To może być jednej karcie lub więcej, podczas gdy istnieje ciąg dalszy w układzie.

When nie rezerwy pozostało, jest jeszcze ostatnia szansa. To "Dzika karta" na prawo od podstawowego. Ona obejmuje dowolną kartę i na każdą kartę można umieścić na nim. Więcej kart, jest

The pozostały w talii, kiedy boisko jest puste, tym większy bonus otrzymasz. Jeśli zapiszesz "dzikie karty", otrzymasz również bonus, a także za czas, który pozostał na liczniku.

Control: by mouse

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.