Pasjans Pająk, gry Pasjans Pająk (Spider Solitaire) gra online za darmo

Popular

2 Kolory Pasjans Pająk
Golf
Klasyczny Klondike
Tajemniczy Pasjans

Recommended

Pająk

Pasjans Pająk, gry Pasjans Pająk (Spider Solitaire) gra online za darmoGra pająk Pasjans stał się popularny jednocześnie z masowym upowszechnieniem techniki komputerowej. Zdecydowana większość ludzi na całym świecie grają w tego pasjansa, co najmniej jeden raz. I mimo, że obecnie istnieje duży wybór nowoczesnych i ciekawych gier, wielu ludzi pozostają wierni swoim preferencjom i cieszyć się gry.

The zaletą tej gry jest jej fascynująca możliwość trenować pamięć i logikę, bez których nie uda ci się pokonać "Pająk". Przestajesz zauważać, jak stopniowo można dostać się do najbardziej skomplikowanych kawałki karty do gry na pierwszym poziomie trudności. A potem wygrywasz.

Wersja "Pająk" jest jedyna w swoim projekcie, można grać za darmo i wybierz tryb pełnoekranowy. Standardowe tło zielony zamiana przyjemny wygaszacz ekranu niebieski ekran. Jest licznik czasu i ilość kroków, licznik. Robi się wszystko, aby nie rozpraszać gracza od starannie rozpatrując następujące kroki.

Gra karciana Pasjans Pająk na naszej stronie za darmo i bez rejestracji. Podziel się swoimi wynikami w komentarzach do gry!

How to play

W grze bierze udział 104 karty, czyli 2 talie kart. Pierwsze 54 karty, zaangażowanych na początku gry, są równomiernie rozkładane na 10 kolumn. Ale ilość kart w każdej z nich okazuje się być różne. Gracz widzi tylko górne karty z kolumn, wszystkie pozostałe są zamknięte. Ten pasjans na podstawie ślizgowych otwarte karty z kolumny do kolumny.

There kilka rules

  • You można umieścić mapę dowolnego godności i kolorze na puste miejsce, gdzie kiedyś stała kolumna.
  • Regardless kombinezonu, każda górna karta może być ustanowione na następujące starsze karty.
  • The napływającą stos kart w tym samym kolorze można przenosić jak na jedną kartę. Muszą być w odpowiedniej kolejności.
  • If trudno zrobić krok w trakcie gry, gracz może rozpraszać dodatkowe karty.
  • Once wszystkie karty w jednym kolorze, zebrane malejąco w kolumnie, jest on usuwany, a miejsce do gry będzie bezpłatny.
Control: mysz

Rating: Votes:

 
Copyright © SolitaireMania.com 2017. Polityka prywatności. Other Languages.